Jazz Černošice - Tabasker

Jazz Černošice - Tabasker

Středeční zahájení Jazzového festivalu Černošice v místních podnicíh nevynechá ani Bolletu !!! A vezmeme to se skupinou "TABASKER" pěkně od podlahy :) KLEZMER - GYPSY - FOLKLORE

podrobnosti »
Jazzová snídaně v Bolletě

Jazzová snídaně v Bolletě

Již tradiční součástí Jazzového festivalu v Černošicích jsou sobotní snídaně, tentokráte s Elenou Sonenshine.Budeme se na vás těšit na zahrádce v Bolletě.

podrobnosti »
The NEW YORK burger

The NEW YORK burger

Na měsíc květen jsme pro vás připravili "The New York burger" s grilovaným hovězím masem, smaženou cibulkou, naší bbq, vaječnou omeletou, salátkem, rajčaty a koktejlovou omáčkou v rozpečené máslové bulce.
podrobnosti »
Chcete zasílat pozvánky Bollety?

Chcete zasílat pozvánky Bollety?

Chcete vědět vše první ?  Přihlaste se k odběru novinek, nebo na FB a budete vědět o každé akci.
podrobnosti »

Vítejte
u nás a zajeďte...!

Bolleta v Karlštejnské ulici vás na první pohled zaujme stylovým designem navozujícím přátelskou atmosféru. Kromě nabídky piv mnoha značek předkládáme pestrou nabídku hotových jídel  i o víkendech, dále nabídku ze stálého jídelního lístku a letní i zimní menu, každé s použitím čerstvých sezónních produktů.V letních měsících je otevřena zahrádka s grilem a koktejlovým barem, a také je zde pro děti prostor na trávě.

VEČÍRKY, OSLAVY,...

Pokud zvažujete uspořádat oslavu, večírek, nebo jinou speciální akci, neváhejte nás kontaktovat a hlavně navštívit. Nejen prostředím, ale i našimi službami budete mile překvapeni.

"GRAND BAR"
Maurerův výběr

grand-maurerzz.png

BolletA - Bar & Restaurace byla v roce 2013 zařazena do Grand Maurerova výběru v sekci Grand Bar. Naši restauraci můžete ohodnotit na stránkách:

www.grandbar.cz/detail-baru/bolleta

 

 

Bolleta
kontakt a mapa

Karlštejnská 255
Černošice, 252 28

Telefon: 251641009

Jak se k nám dostanete ?

Chci zaslat nabídku na Vaši oslavu ?

Kontaktujte nás

731 118 472