Polední menu

Polední menu

Čocková polévka, Tagliatelle s mušlemi a krevetami v rajčatovém základu, Hovězí guláš s variací knedlíků, Letní salát, Simple burger,...

podrobnosti »
" CATFISH (sumeček) na Šesté pípě !!! "

" CATFISH (sumeček) na Šesté pípě !!! "

Opravdu hořký American Pale Ale vařený v pivovaru Kocour ve spolupráci se sládky z pivovaru Ballast Point v San Diegu !!!

podrobnosti »
Hledáme...

Hledáme...

Do našeho kolektivu přijmeme šikovnou brigádnici na pozici obsluha + pomocné práce. Jedná se o práci o víkendech Pa, So, Ne. Více informací na baru v restauraci. Budeme se těšit.
podrobnosti »
" The Roudhouse burger "

" The Roudhouse burger "

" The Roudhouse burger " s plátkem mletého hovězího s chorizem grilovaného dle vašeho přání, vypečenou slaninkou marinovanou v javovorém sirupu, Gruyére, salátek, naše BBQ omáčka, cibulové chatney s vůní bourbonu. To vše v máslové briošce. To dáš...!!!

podrobnosti »
Chcete zasílat pozvánky Bollety?

Chcete zasílat pozvánky Bollety?

Chcete vědět vše první ?  Přihlaste se k odběru novinek, nebo na FB a budete vědět o každé akci.
podrobnosti »
" HAVANA NIGHT PARTY " -  čtvrtek 25. srpna

" HAVANA NIGHT PARTY " - čtvrtek 25. srpna

Tradiční kubánská noc v Bolletě tentokrát ve čtvrtek 25. srpna. Škola SALSY s Jorgem Concepcionem, živá hudba v podání kubánské skupiny Pragasón, after party, kubánské speciality, venkovní bar, mojito, cuba libre.....

podrobnosti »

Vítejte
u nás a zajeďte...!

Bolleta v Karlštejnské ulici vás na první pohled zaujme stylovým designem navozujícím přátelskou atmosféru. Kromě nabídky piv mnoha značek předkládáme pestrou nabídku hotových jídel  i o víkendech, dále nabídku ze stálého jídelního lístku a letní i zimní menu, každé s použitím čerstvých sezónních produktů.V letních měsících je otevřena zahrádka s grilem a koktejlovým barem, a také je zde pro děti prostor na trávě.

VEČÍRKY, OSLAVY,...

Pokud zvažujete uspořádat oslavu, večírek, nebo jinou speciální akci, neváhejte nás kontaktovat a hlavně navštívit. Nejen prostředím, ale i našimi službami budete mile překvapeni.

"GRAND BAR"
Maurerův výběr

grand-maurerzz.png

BolletA - Bar & Restaurace byla v roce 2013 zařazena do Grand Maurerova výběru v sekci Grand Bar. Naši restauraci můžete ohodnotit na stránkách:

www.grandbar.cz/detail-baru/bolleta

 

 

Bolleta
kontakt a mapa

Karlštejnská 255
Černošice, 252 28

Telefon: 251641009

Jak se k nám dostanete ?

Chci zaslat nabídku na Vaši oslavu ?

Kontaktujte nás

731 118 472